A csengeri Ady Napokon jártunk


Ügyesen szerepeltek diákjaink testvériskolánk, a csengeri Ady Endre Technikum és Kollégium iskolanapjának programjain.

A versmondó versenyen Rózsa Hanna Réka és Oláh Kevin is színvonalasan adta elő a kötelező és szabadon választott verset. Kevin a legjobb versválasztasért járó díjjal tért haza, és mindketten életre szóló élményekkel és új barátságokkal gazdagodtak. Felkészítő tanáruk Nagy Anikó volt.

Fiú focicsapatunk / Mezőhegyi József, Kovács Dominik, Varga Kevin, Szomora Krisztián, Batta Tamás, Verebélyi Attila, Baranyi Zalán/ is csatlakozott a versenyekhez, és szépen helytállva a versenyszerűen is futballozó csapatokból álló mezőnyben a 6. helyen végzett. Felkészítő tanáruk Pap Andrea volt.

Mindenkinek gratulálunk a szép teljesítményhez és köszönjük, hogy képviseltétek iskolánkat!