Erasmus Days beszámoló

Intézményünk idén első ízben csatlakozott az Erasmus Napok nemzetközi programsorozatához. Célunk elsősorban a külföldi szakmai gyakorlati mobilitások népszerűsítése volt.

A kollégák és a diákok informálása, valamint lelkesedésük fenntartása érdekében fontosnak tartottuk a programsorozathoz való csatlakozást. Meghirdettünk egy plakát készítő pályázatot, melyre rengeteg ötletes és színes alkotás érkezett. Ezekkel díszítettük épületeink falait, vidám, ünnepi hangulatot varázsolva. Október 15.-én a diákok rendhagyó nyelvórákon vettek részt, ahol játékos formában tehették próbára tudásukat az Erasmus + programmal kapcsolatban. A kilencedikes és tízedikes évfolyamok egy tájékoztató előadáson is részt vettek, melyet a centrum pályázatokért felelős szakképzési referense Győri Andrea tartott.

Seres Ilona