Ingyenes szakképesítést hirdet a Nógrád Megyei SZC Mikszáth Kálmán Technikum és Szakképző Iskola

04165006 Üzletvezető

168 óra novemberi kezdéssel heti két délután 7órával, februári vizsgával

Ágazat megnevezése: Kereskedelem

Jelentkezési feltétel:

Kereskedelmi területen szerzett szakmai előképzettség szükséges

Egészségügyi alkalmassági követelmény: szükséges

Szakmai gyakorlat területe és időtartama: kereskedelem, minimum 1 év

Munkaterület: kereskedelmi bolt irányítását, szervezői, nyilvántartási feladatait látja el.

04175001 Munkaerő- gazdálkodási és társadalombiztosítási ügyintéző

280 óra novemberi kezdéssel heti két délután 7órával, áprilisi vizsgával

Ágazat megnevezése: Gazdálkodás és menedzsment

Jelentkezési feltétel:

Szakmai előképzettség: szakma, szakképesítés, rész szakképesítés, szakképesítés-elágazás megléte szükséges a következő területeken szerzett valamelyik végzettség:

Pénzügyi-számviteli ügyintéző szakma,

Vállalkozási ügyviteli ügyintéző szakma,

Pénzügyi-számviteli ügyintéző szakképesítés,

Vállalkozási és bérügyintéző szakképesítés,

Vállalkozási ügyintéző szakképesítés,

Vállalkozási ügyintéző rész szakképesítés Közgazdaság szakmacsoportba tartozó felsőfokú szakképzésben szerzett OKJ szakképesítés/szakképesítés-elágazás

Gazdaságtudományok képzési területen felsőoktatási szakképzésben szerzett végzettség

Szakmai gyakorlat területe és időtartama:

Érettségi végzettség esetén: legalább három év pénzügyi, vagy számviteli, vagy adózási, vagy munkaügyi területen szerzett (igazolt) gyakorlat.

Felsőfokú végzettség esetén: akkor kell, ha nem gazdasági szakirányú a végzettség legalább két év pénzügyi, vagy számviteli, vagy adózási, vagy munkaügyi területen szerzett (igazolt) gyakorlat

Nem kell szakmai gyakorlatot igazolni, ha a fent lévő szakmák bármelyikével rendelkezik

Egészségügyi alkalmassági követelmény: nem szükséges

Munkaterület: a munkaerő gazdálkodási és társadalombiztosítási ügyintéző szakmai tudása elengedhetetlenné vált nem csak a versenyszférában, hanem a hatósági munkavégzés során is. HR feladatokat lát el: kapcsolatot tart a munkavállalók, munkáltató, érdekképviseletek között. Bérszámfejtést végez, ezzel a végzettséggel fontos szerepet töltenek be a vállalkozásoknál is, mivel a társadalombiztosítási és bérügyi kérdések kiemelt feladatot jelentenek minden cég életében.

06134004 Junior frontend fejlesztő

525 óra novemberi kezdéssel heti három délután 7 órával, májusi vizsgával

Ágazat megnevezése: Informatika és távközlés ágazat

Jelentkezési feltétel: nem szükséges

Iskolai előképzettség: középfokú végzettség

Szakmai előképzettség: nem szükséges

Egészségügyi alkalmassági követelmény: nem szükséges

Szakmai gyakorlat területe és időtartama: nem szükséges

Munkaterület: a Junior front-end fejlesztő, -a SEO szempontokat betartva- szabványos HTML kódokat ír, szemantikus elemeket használ. A gyakorlatban alkalmazza haladó CSS ismereteit. Responsive weboldalakat készít, és a gyakorlatban alkalmazza a mobile-first szemléletmódokat. CSS preprocesszort és CSS keretrendszert használ. JavaScript ismeretei felhasználásával kódolási konvenciókat és a tiszta kód elveket követve, egyszerűbb algoritmizálási feladatokat old meg.