Gólyaavató – 2021

Az új tanévvel együtt új kilencedikes diákok érkeztek iskolánkba, akik a hagyományoknak megfelelően október első napján fel lettek avatva. Bár egy kis eltérés volt a hagyományoktól, ugyanis ezúttla nem a tizedekesek avatták a gólyákat – hiszen tavaly elmaradt ez az ünnepség – hanem a két évvel ezelőtt nyertes 11.V osztály tanulói. A gólyaavató különös keveréke az ünnepélynek, a versengésnek, a szórakozásnak.

A vidám délelőtt folyamán bemutatták a zsűrinek az osztályzászlót, az indulót, a készülődésről készült kisvideót és a táncot. Ezt követően változatos, szellemes, agy- és testmozgató feladatokban mérte össze magát az öt kilencedikes osztály.

Végül szoros eredménnyel az Urbán Melinda osztályfőnök által vezetett 9.cf osztály győzelmével kiérdemelte, hogy jövőre felavathassák az új gólyákat.

Gratulálunk nekik!